KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16661010
nr 1666 1010
Ulf Lundell
(f. 1949), Sverige
Signerad UL -95. Blandteknik, Collage på duk, 63x53 cm, yttermått inklusive ram: 71x60 cm
Ulf Lundell, svensk musiker, författare och målare född i Stockholm 1949.
Utrop:
4.000 kr
Såld:
4.200 kr
måndag 9 december 2024
kl 18:08:47
3.000 kr
4.000 kr
- Klassiska
9 dec
Klassiska
Läs mer om Klassiska
Ulf Lundell
Läs mer om Ulf Lundell